BÜYÜKŞEHİRDEN ALTINORDU’YA ESTETİK İMZA

BÜYÜKŞEHİRDEN ALTINORDU’YA ESTETİK İMZA

KAFELER CADDESİ ŞİMDİ DAHA GÜZEL

Ordu Büyükşehir Belediyesi, Altınordu ilçesinde Atatürk Bulvarı üzerinde hayata geçirdiği “Kafeler Caddesi” projesi ile ilçeye değer kattı. Modern yapısı ile göz dolduran Kafeler Caddesi vatandaşların beğenisini kazandı.

Ordu Büyükşehir Belediyesi, Ordu genelinde hayata geçirdiği çağdaş şehirlik çalışmaları ile göz doldurmaya devam ediyor. Turizm destinasyonları başta olmak üzere birçok alanda estetik dokunuşlara imza atan Büyükşehir Belediyesi bu çalışmalarla ilçelere modern görünüm kazandırıyor.

ALTINORDU’NUN GÖZDE MEKÂNI OLDU


Bu kapsamda Altınordu ilçesinde çalışma gerçekleştiren Büyükşehir Belediyesi, Atatürk Bulvarı üzerinde kafelerin bulunduğu ve halk arasında Kafeler Caddesi olarak bilenen alanda caddenin çehresini değiştiren çalışmalarını tamamladı. Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan ahşap platformlar, oturma birimleri, bisiklet park alanları, doğal taş yürüyüş alanı ve bitkisel tasarımlar ile cadde Altınordu’nun gözde mekanlarından bir tanesi oldu.

VATANDAŞLARIN BEĞENİSİNİ KAZANDI

Kafelerin konuşlandığı cadde üzerinde yapılan çalışmalar, gençler başta olmak üzere her yaştan vatandaşın beğenisini kazandı. Yapılan çalışmaları değerlendiren mahalle sakinleri, esnaf ve vatandaşlar sıklıkla kullandıkları alanda yapılan düzenlemelerin kendilerini mutlu ettiğini belirterek çalışmaları dolayısıyla Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’e teşekkürlerini ilettiler.

Önceki Haber

TTKKB ‘den yüzde 40 fındıklı kakaolu krema

Sonraki Haber

BAŞKAN TOMAKİN; DÜNYANIN EN HIZLI AŞISINI YAPAN ÜLKEM MİNNETTARIZ ; AŞI SIRASI GENÇLERİMİZDE HAYDİ GENÇLER AŞI OLMAYA