Sizler İçin İmzalayacak

YAZAR VE SENARİST TARIK TUFAN ‘GEÇ KALAN’I SİZLER İÇİN İMZALAYACAK

YAZAR TARIK TUFAN 7 ARALIK SALI 19.00’DA OBBKT’DE ORDULULARLA BULUŞUYOR

 

Ordu Büyükşehir Belediyesi Kültür Sanat Aralık Ayı Etkinlikleri kapsamında Yazar ve Senarist Tarık Tufan, 7 Aralık Salı günü Ordulularla buluşacak. Ordu Büyükşehir Belediyesi Karadeniz Tiyatrosunda bir söyleşi gerçekleştirecek olan Tufan, son kitabı ‘Geç Kalan’ı imzalayacak.

 

Ordululara kültür sanat dolu bir kasım ayı yaşatan Büyükşehir Belediyesi aralık ayı etkinliklerine ise ara vermeden başladı. Aralık ayı süresince birçok etkinliğe imza atacak olan Büyükşehir Belediyesi bu kapsamda Yazar ve Senarist Tarık Tufan’ı Ordulularla buluşturuyor. Bugüne kadar birçok eser kaleme alan Yazar Tarık Tufan, Büyükşehir Belediyesinin ev sahipliğinde son kitabı ‘Geç Kalan’ üzerine söyleşi ve imza günü etkinliği gerçekleştirecek.

 

Kendine özgü dili, edebiyatı ve güçlü duygu dünyasıyla okurları büyüleyen Tarık Tufan’ın en şiirsel metinlerinden biri olan ‘Geç Kalan’ın söyleşisi ve imza günü etkinliği 7 Aralık Salı günü düzenlenecek. Ordu Büyükşehir Belediyesi Karadeniz Tiyatrosunda gerçekleştirilecek olan program saat 19.00’da başlayacak.

 

TARIK TUFAN KİMDİR?

 

1973 yılında İstanbul’da doğdu. Kabataş Erkek Lisesini tamamlamasının ardından İstanbul Üniversitesi Felsefe bölümünden mezun oldu. Marmara Üniversitesi Ortadoğu ve İslam Ülkeleri Enstitüsünde Sosyoloji bölümünde yüksek lisans eğitimini tamamladı. Tarık Tufan, radyo ve televizyonlarda kültür-sanat alanında programlar gerçekleştirdi. Yayımlanmış on kitabının yanı sıra “Uzak İhtimal” ve “Yozgat Blues” filmlerinin senaristliğine de katkı verdi.

Önceki Haber

Aksiyon Filmi Gibi Eğitim

Sonraki Haber

Sıcak Asfalt İle Buluşuyor